Toodang

Tooted pinglaed (pinglagi)

Meie firma pakub pinglagede lai valik

Pinglagi on pinglaed, mis on kaasaegne ja elegantne viis ruumi täiustamiseks. Sirvige meie kataloogi ja avastage värvide, tekstuuride ja kujundite lõputud võimalused. Oleme juhtiv pinglagede tootja ja paigaldaja Tallinnas, pakkudes kvaliteetseid tooteid ja teenuseid soodsate hindadega. Olenemata sellest, kas vajate pinglagi oma koju või ettevõttesse, aitame teil luua vapustava ja vastupidava tulemuse. Võtke meiega ühendust juba täna ja saage tasuta kalkulatsioon!
 
 
Card image cap
Klassikalised faktuurid
Card image cap
Mitmetasandilised laed
Card image cap
LED mitmetasandilised laed
Card image cap
Nikerdustega laed
Card image cap
Kangaslaed
Card image cap
Lendlevad laed
Card image cap
Poolläbipaistvad laed
Card image cap
Tähistaevas
Card image cap
LED-kontuurvalgustus
Card image cap
Varjutusprofiil
Card image cap
Vuukideta süsteem KRAAB
Card image cap
Art-print
Card image cap
Kombineeritud laed
Card image cap
Soe lagi
Card image cap
Hea heliisolatsiooniga
Card image cap
3D laed
Card image cap
Akustilised laed
Card image cap
Valgusjooned
Card image cap
Peegellaed
Card image cap
Vitraaž

Teade

Kataloogis pildi nägemiseks vajutage "+"

Mitmetasandilised laed

Mitmetasandilised konstruktsioonid valmistame spetsiaalsest profiilist, aga kasutame ka oma tehnoloogiaid.

LED-pealtvalgustusega mitmetasandilised laed

Mitmetasandilised LED-pealtvalgustusega konstruktsioonid

Nikerdustega laed

Nikerdustega pinglagi koosneb alati kahe materjali kombinatsioonist. Ühte materjali kasutatakse aluse ehk taustana, teise aga lõigatakse kunstipäraselt avad. Materjalid paigaldatakse teineteise lähedale, kasutades sageli ka LED-valgustust, mis loob põneva visuaalse efekti.

Kangaslaed

Kangast pinglaed koosnevad õhukesest spetsiaalse polüuretaankattega immutatud polüesterkiust. Seda tüüpi lagedel on kangale iseloomulik tekstuur, millest ka nimetus.

Lendlevad laed

«Lendlevate» pinglagede paigaldamisel kasutatakse spetsiaalprofiile, mis täidavad ühtlasi pinglae ja LED-lindi kinnituskoha ülesannet. Pinglae materjali ei kinnitata tihedalt vastu seina. Pilu seina ja lae vahel valgustatakse LED-lindiga, mis tekitab lae perimeetri ulatuses omapärase «hõljuva» efekti.

Poolläbipaistvad laed (valguslaed)

Valgust läbilaskvad faktuurid on erilised poolläbipaistvad materjalid pealtvalgustusega pinglagede ehituseks. Erinevalt ülejäänud faktuuridest lasevad need hästi valgust läbi ja on kasutusel valguspinglagede ehituses.

Tähistaevas

Tähistaeva saab teha mitmel viisil, kasutades kas kiudoptilist kaablit, RGB pealtvalgustust, trükimustrit vms.

LED-kontuurvalgustus

LED-kontuurvalgustuseks kasutatakse spetsiaalprofiile, mis täidavad ühtlasi pinglae ja LED-lindi kinnituskoha ülesannet. Profiil ja pinglae materjal kinnitatakse tihedalt vastu seina. Piki seinakontuuri jookseb valgusjoon.

Varjutusprofiil

Spetsiaalne varjutusprofiil kinnitatakse tihedalt seina külge, pinglae materjal aga pressitakse sügavale profiili soonde. Lae ja seina vahele jääb are sirge varjutatud vahemik.

Vuukideta süsteem KRAAB

Vuukideta süsteemi KRAAB paigaldamiseks kasutatakse keerukat tehnoloogiat ja spetsiaalset profiilliistu. Lae ja vertikaalpinna ühenduskoht on ideaalselt tihe ja nende vahel pole pilusid, tüübleid, pistikuid ja mingeid iluvidinaid.

Art-print

Pildi printimiseks võite leida veebilehelt: https://www.shutterstock.com
Eco solvent on traditsiooniline ökosolventtintidega fotoprint resolutsiooniga kuni 1440 dpi. Ökosolventtindid on lenduvate orgaaniliste ainete madala sisalduse ja eriti väikeste pigmendiosakestega. Eco solvent fotoprint on nõrga lõhnaga või lõhnatu. Prindi tööala 200-320 cm.
UV print on ultraviolettvärvidega print, millel on rida eeliseid. Välistatud on prindi määrimine ja kleepumine. Ökoloogilisus on tagatud aurustuva komponendi puudumisega. Prindiala on kuni 500 cm.

Kombineeritud laed (faktuuride tinutus)

Pinglagede tinutus võimaldab luua erinevaid kõverjoonelisi vorme ja ellu viia mitmesuguseid disainilahendusi. Figuurtinutuse abil saab ühendada erinevat värvi ja mustriga, sarnastes või kontrastsetes toonides ja faktuuriga materjale.

Soe lagi

Laeküte on karboonkile, mis paigaldatakse pinglae taha. See põhineb ultraviolettkiirguse põhimõttel ja selle eraldatav pehme soojus jaotub ruumis ühtlaselt ning soojakadudeta.
Temperatuuri reguleeritakse kontrollerist või kaugjuhtimispuldist.
Laeküte ei vaja hooldust. Kasutusaeg üle 80 aasta.
Laeküte on väga säästlik kütteviis.
Laeküte ei põleta hapnikku. Ruumis säilib loomulik niiskustase.
Laeküte on tuleohutu ja töötab müratult.
Laeküte on inimestele ja koduloomadele täiesti ohutu.
Laeküte valib soojendamise aja automaatselt.
Laeküte on pinglagedega 100% ühildatav.

Hea heliisolatsiooniga

Heliisolatsiooniks võib kasutada erinevaid materjale: kivivill, polüpropüleen, polüuretaanvaht, mineraalvill jms. Heliisolatsioon paigaldatakse põhilaele ja kaetakse seejärel pinglaega.

3D laed

Pinglagede maht saavutatakse erinevate meetoditega: 3D pildi, pealtvalgustuse või mahuliste konstruktsioonidega.

Akustilised laed

Akustilised pinglaed summustavad helivibratsiooni ja mis kõige tähtsam – need täidavad tõhusalt funktsiooni, milleks on loodud – neelavad helisid ja takistavad kaja tekkimist ruumis.

Valgusjooned

Valgusjooned tekitatakse, kasutades spetsiaalprofiile, mis täidavad üheaegselt nii pinglae kinnitamise kui LED-lindi paigalduskohta funktsiooni.

Peegellaed

Peegelpinglaed kujutavad endast ülikerget materjali peegeldusteguriga ligikaudu 98%. Lae kaal on seejuures ainult 200 g/m2. Tänu sellele, et lagi on väga õhuke, ei teki sellele kondentsi ja seepärast sobib materjal ideaalselt paigaldamiseks niisketesse ruumidesse.

Vitraaž

Art-printiga laed, mis jäljendavad vitraaži. Suurema efekti saavutamiseks paigaldatakse pinglae taha LED-valgustus.

 

 

Tasuta konsultatsioon