Tehnilised lahendused

Kommunikatsioonide paigaldamise tehnoloogilised lahendused

Kas soovite anda oma laele uue välimuse ja tunde? Kas peate installima sidesüsteemid, nagu valgustus, kõlarid või kaamerad? Meil on teile ideaalne lahendus: pinglaed. Pinglaed on painduvad ja vastupidavad kangaspaneelid, mis kinnitatakse Sinu olemasoleva lae külge spetsiaalse rööpmesüsteemiga. Need sobivad teie ruumi mis tahes kuju, suuruse ja kujundusega. Samuti võimaldavad need hõlpsasti paigaldada mis tahes tüüpi sideseadmeid, ilma et see kahjustaks esteetikat või funktsionaalsust. Võtke meiega ühendust juba täna ja saage tasuta pakkumine meie tehnoloogilistele lahendustele kommunikatsioonide pinglae paigaldamiseks!
Card image cap
Valgustuse paigaldamine
Card image cap
Ventilatsiooni paigaldamine
Card image cap
Veeuputus
Card image cap
Andurite paigaldamine
Card image cap
Kardinapuude paigaldamine
Card image cap
Luugi paigaldamine
Card image cap
Küttetorude kantimine
Card image cap
Maskeerimislint
Card image cap
Separatsioon
Card image cap
Trepisüvik
Card image cap
Kupee-kapp ja liuguksed
Card image cap
Seina ja lae ühinemiskoht
Card image cap
Mansard
Card image cap
Väljatõmbeventilatsiooni paigaldamine
Card image cap
Korsten
Card image cap
Muud

Valgustuse paigaldamine

Valgustuselemendid paigaldatakse spetsiaalsete aluste abil, mis kinnituvad aluslaele. Samuti teeme vajaduse korral laevalgustuse jaoks ka elektritööd.

Ventilatsiooni paigaldamine

Pinglakke on võimalik paigaldada ventilatsiooniplatvorme, sundventilatsiooni agregaate, difuusoreid ja kalorifeere.

Veeuputus

Üks pinglagede arvukatest plussidest on hoida uputuse korral endal suures koguses vett. Pinglael olevast veest vabanemiseks tuleb kutsuda spetsialist.

Andurite paigaldamine

Liikumis-, suitsu- ja termoandurid.

Kardinapuude paigaldamine

Kardinapuude lakke paigaldamine mitmel standardsel viisil:

1. Kardinapuu paigaldamine läbi prussi
Pinglagi paigaldatakse seinast seinani.
Kardinapuu kinnitatakse eelnevalt pinglae taha paigaldatud prussi, mis omakorda on kinnitatud aluslae külge.
Seda kardinapuu kinnitamise moodust nimetatakse «avatud» kinnituseks ja see näeb visuaalselt välja nagu kardinapuu tavalises laes.

2. Kardinapuu paigaldamine nišši
Kardinapuu paigaldamine nišši on üks populaarsemaid kinnitusviise.
Antud juhul paigaldatakse kardinapuu põhilaele, pinglagi aga spetsiaalprofiili abil kardinapuuni. Nii peidetakse kardinapuu niinimetatud nišši ja tekitatakse mulje nagu langeksid kardinad laest alla. Seda kinnitamise moodust nimetatakse «peidetud» kinnituseks.

3. Kardinapuu paigaldamine nišši + pinglagi nišis
Seda kardinapuu kinnitamise moodust on soovitav kasutada objektidel, kus kardinapuu on vaja nišši peita, kuid seejuures on tarvis pinglaega katta ka ruum kardinapuu taga.
Sel juhul kasutatakse niši tekitamiseks kahetasandiliste konstruktsioonide spetsiaalprofiili, kardinapuu aga kinnitatakse läbi prussi.

4. Spetsiaalne profiilliist
Pinglagede valdkonna tehnoloogiad ei tammu paigal ja tänu sellele loodi spetsiaalne profiilkardinapuu. See profiil ühendab endas pinglae ja kardinapuu paigaldusprofiili funktsioone.
Profiili konstruktsioon võimaldab paigaldada pinglae põhimaterjali kardinapuuni ja katab ka põhilae kardinapuu ja seina vahele jääva osa. Profiili konstruktsioon on piisavalt tugev raskete külgkardinate ja tüllkardinate riputamiseks.

Luugi paigaldamine

Mõnedes projektides on tarvis monteerida tehniline luuk, mille taga on alalist juurdepääsu nõudvad kommunikatsioonid: ruuter, andurid, arvestid, transformaatorid, tuletõrjeventiilid jms. On ka projekte lükandluugiga pääsuks pööningule või katusele.

Küttetorude kantimine

Kortermajades kulgevad küttepüstikud sageli läbi lagede. Nende torude kantimiseks on mitu standardset viisi. Et materjal ei rebeneks, tuleb torude ümber liimida dekoratiivplastist riba. See võib olla nii välis- kui sisekantimine.

Maskeerimislint

Enamuses projektides paigaldatakse pinglagi klassikalistele profiilidele ning vahe lae ja seina vahel kaetakse traditsioonilise materjali – maskeerimislindiga. Tellija soovil saab traditsioonilise lindi asemel kasutada mis tahes muud dekoratiivset materjali.

Separatsioon

Suured pinnad või keeruka geomeetriaga ruumid on vahel vaja eraldada. Samuti võib ette tulla vajadus paigaldada materjal ümber posti või samba. Selleks paigaldatakse ruumi jagav spetsiaalprofiil. Eraldusprofiil võib olla lihtne või pealtvalgustusega.

Trepisüvik

Võiks arvata, et pinglage ei ole trepisüviku tühja ruumi võimalik kinnitada, kuid ka sellele probleemile on erinevaid tehnoloogilisi lahendusi.

Kupee-kapp ja liuguksed

Pinglage saab paigaldada nii ENNE kui PÄRAST kupee-kapi paigaldamist. Kaks kõige levinumat meetodit pinglae paigaldamiseks koos kupee-kapiga:

1. Kupee-kapi paigaldamine läbi prussi
Selle meetodi puhul monteeritakse pinglagi seinast seinani. Kapi uksesiin kinnitatakse eelnevalt materjali taha paigaldatud prussi, mis omakorda on kinnitatud põhilae külge. Seda kinnitusviisi nimetatakse «avatud» kinnituseks ja see näeb visuaalselt välja nagu kinnitus tavalisse lakke.

2. Kupee-kapi paigaldamine läbi spetsiaalprofiili
Sellel juhul paigaldatakse kapi uksesiin põhilaele, pinglagi aga spetsiaalprofiili abil siinini. Antud kinnitusviis sobib lae paigaldamiseks nii enne kui pärast kupeekapi paigaldamist.

Seina ja lae ühinemiskoht

Klassikaline

Seina ja pinglae ühinemiskoht sõltub tellija poolt paigalduseks valitud profiilist. Meie ettevõte paigaldab vaikimisi klassikalise profiili, kus seina ja lae ühinemiskoht kaetakse maskeerimislindiga.

Mansard

Kaldlagede või mansardide pinglaega katmiseks kasutatakses spetsiaalprofiili. Kokku saab sobitada mis tahes, isegi mitmest erinevast tasapinnast laegeomeetria.

Väljatõmbeventilatsiooni paigaldamine

Väljatõmbeventilatsiooni paigaldamine erinevat tüüpi kinnitustega.

Korsten

Tavaliselt korstna pealispind ei lähe liiga kuumaks, et kahjustada pinglage. Korsten isoleeritakse kuumuskindlate siseviimistlusmaterjalidega.

Muud

Meie ettevõtte spetsialistid võivad pinglakke paigaldada mis tahes kommunikatsioone: projektoreid, spordivahendeid, baarilette, sprinklereid, andureid, sambaid, kaameraid jne.

 

 

Tasuta konsultatsioon