Meist

 

Ettevõtte PREMIUM DESIGN ajalugu

PREMIUM DESIGN on teie pinglagede usaldusväärne partner – paindlik ja uuenduslik lahendus, mis suudab muuta iga ruumi. Meil on üle 30 aastane kogemus kvaliteetsete pinglagede tootmisel ja paigaldamisel erinevates värvides ja disainides. Teenindame kliente nii Eestis kui ka välismaal, pakkudes konkurentsivõimelisi hindu ja suurepärast teenindust. Olenemata sellest, kas vajate pinglagi oma koju või ettevõttesse, aitame teil luua vapustava ja praktilise tulemuse. Võtke meiega ühendust juba täna ja hankige tasuta pakkumine!

 

 

 

2020 aasta

Tulevikuplaanid

KRAAB

Laiendame edasimüügipartnerite võrku. Suurendame tootmismahte. Töötame väljalastava toodangu kvaliteedi parandamisega. Ostame sisse uusi eksklusiivseid materjale. Laiendame tootevalikut profiilidega ettevõttelt "KRAAB".

 

2019 aasta

Progress
Arendame tegevust tulevikku vaatavalt. Kasvatame tootmisvõimsusi, täiustades pinglagede paigaldustehnoloogiaid ja parendades väljastatava toodangu kvaliteeti..

 

2018 aasta

Partnerlus

Flexy

   Sõlmisime pinglaeprofiilide tarnelepingu ettevõttega "Flaxy". Laiendasime märkimisväärselt pakutavate profiilide valikut.

 

2017 aasta

Rebrändimine

Premium Design

   Muutsime ettevõtte nime. Lõime uue kaubamärgi 

"Premium Design"

. Partnersuhete laiendamine Eesti Eesti ja Soome Soome ehitusettevõtetega.

 

2016 aasta

Tehnoloogia

Gigant-Mööbel

   Avasime esinduse mööblikeskuses Gigant Mööbel. Hakkasime tootmises ja paigaldamisel kasutama uusi tehnoloogiaid. Laiendasime  oluliselt paigaldusprofiilide valikut. Ostsime printerid trükiga art-lagede valmistamiseks.

2015 aasta

Eksport
Laiendasime tootevalikut ja tarneid teistesse maailma riikidesse. Sõlmisime partnersuhted Ecuadoris Ecuador-flag, Kanadas Kanada-flag, Indoneesias Indoneesia-flag. Hakkasime ehitusettevõtete ja ruumide siseviimistlusega tegelevate ettevõtete töötajatele korraldama pinglagede paigaldamise kursusi ja koolitusi.

2014 aasta

Edendamine

Ülemiste-kaubanduskeskuses

   Avasime esinduse Ülemiste kaubanduskeskuses. Laiendasime kuni 500 cm laiuste materjalide valikut. Osalesime ehitusmessidel Soomes Soome-flag, Rootsis Rootsi-flag, Saksamaal Saksamaa-flag, Austrias Austria-flag, Prantsusmaal Prantsusmaa-flag ja Suurbritannias Suurbritannia-flag. eksporditarneid Euroopa riikidesse. Tootevalikusse lisandusid uued materjalid ettevõttelt "MSD".

2013 aasta

Investeeringud
Ostsime pinglagede tootmiseks kallid seadmed. Alustasime ise pinglagede tootmist. Sõlmisime materjalide ja tarvikute tarnelepingud Euroopa juhtivate tootjatega. Tootevalikusse lisandusid uued materjalid ettevõttelt "PONGS TEXTIL".

2012 aasta

Laienemine

Sikupilli-kaubanduskeskuses

   Avasime esinduse Sikupilli kaubanduskeskuses. Laiendasime kuni 320 cm laiuste materjalide faktuuride ja värvide valikut. Osalesime ehitusmessidel. Laiendasime partnerkoostööd disainistuudiote ja ehitusettevõtetega.

2011 aasta

Areng
Väljusime ekspordimüügi turule naaberriikidesse Leedu Leedu-flag, Lätti Lätti-flag, Soome Soome-flag, Rootsi Rootsi-flag.

2010 aasta

Tegevus
Laiendasime tegevusvaldkonda. Avardasime müügigeograafiat üle Eesti Eesti-flag. Tootevalikusse ilmusid uued materjalid tehastelt "RENOLIT", "CTN" ja "MALPENSA".

2009 aasta

Esinduse avamine
ZABIBOK avab oma esimese pinglagede ja valgustuse poe Tallinnas aadressil Peterburi tee 2C, Tallinn.

2008 aasta

Ettevõtte asutamine
zabibok
    Ettevõte alustab tegevust kaubamärgi ZABIBOK all.